Безкоштовний TEST-DRIVE

Випробуй систему ЛІГА:ЗАКОН на практиці!

Система VERDICTUM

Система класифікації, обробки та аналізу текстів судових рішень

Наповнення інформаційно-правових систем ЛІГА: ЗАКОН

Ресурси ЛЗ Бухгалтер ЛЗ Юрист ЛЗ Підприємство
ЗАКОНОДАВСТВО
Загальне законодавство частково
Законодавство з господарської, фінансової та адміністративної діяльності компанії частково
Законодавство з оподаткування та бухобліку
Міжнародне законодавство
Моніторинг законодавства
Законопроекти та коментарі
Столичне та регіональне законодавство
АНАЛІТИКА
Коментарі до кодексів
База податкових знань
Бухгалтерські консультації
Юридичні консультації
ДОВІДНИКИ
Календар бухгалтера
Проведення
Енциклопедія бухгалтера
Типові договори та шаблони
Посадові інструкції
Довідники для бухгалтера для юриста
Форми, бланки
Словник термінів для бухгалтера для юриста
СПЕЦІАЛІЗОВАНІ РЕСУРСИ
Судова практика для бухгалтера
Судові прецеденти
СИТУАЦІЇ для бізнесу
СИТУАЦІЇ для бухгалтера
Служба персоналу відділ кадрів
Фінансова інформація
Перевірки для бухгалтера
Калькулятори штрафи
Банкрутство підприємств
Безпека бізнесу

Законодавство

Спільне, з господарської діяльності, з оподаткування та бухобліку

Ресурси включають:

 • документи, прийняті Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України;
 • документи, прийняті міністерствами та іншими органами державної виконавчої влади та зареєстровані в Міністерстві юстиції України;
 • важливі документи, прийняті законодавчими та виконавчими органами влади СРСР та УРСР і не втратили чинності досі;
 • всі чинні кодекси України у контрольному стані;
 • роз'яснення, листи, накази та інструкції Державної податкової адміністрації України;
 • постанови, листи та телеграми Національного банку, Міністерства фінансів, інші документи фінансового права;
 • документи Державної митної служби України, інших органів виконавчої влади з питань митного контролю та регулювання.

Міжнародне законодавство

Діючі в Україні міжнародні угоди, договори, конвенції та інші міжнародні документи права починаючи з 1815 р.

Моніторинг законодавства

Щоденні інструкції до найважливіших документів, які у системи. Поданий у вигляді стислих оглядів нормативно-правових актів за принципом стрічки новин.

Законопроекти та коментарі

Проекти Законів та постанов ВР із коментарями аналітиків та хронологією їх розгляду у Верховній Раді України.

Складовими ресурсами є:

 • проекти законів, подані суб'єктами законодавчої ініціативи для розгляду у Верховній Раді України, а також проекти, які вже розглядаються і щодо яких Верховна Рада ухвалила певні рішення;
 • проекти постанов Верховної Ради України;
 • зауваження та пропозиції Президента України щодо прийнятих Верховною Радою та направлених на підпис Президенту законам України;
 • аналітичні коментарі до проектів законів та пропозицій Президента.

Ресурс надає можливість ознайомитись із перспективним законодавством України та з попередніми оцінками експертів щодо наслідків ухвалення такого законодавства.

Столичне та регіональне законодавство

Документи, що визначають правове поле життя та діяльності столиці та всіх областей України.

Аналітика

Коментарі до кодексів

Тільки у системах ЛІГА:ЗАКОН є унікальна можливість працювати з коментарями до кодексів в електронному вигляді. У міру внесення змін до чинного законодавства ресурс поповнюється новими коментарями та завжди підтримується в актуальному стані. Цей ресурс пропонує такі корисні для роботи матеріали, як:

 • постатейні науково-практичні коментарі авторських колективів провідних фахівців в галузі права на практику застосування положень статей чинних кодексів, підготовлені спеціально для систем ЛІГА: ЗАКОН;
 • відповіді на численні питання, що виникають під час роботи з українськими кодексами;
 • гіпертекстові посилання у всіх текстах коментарів на документи, розміщені в системах ЛІГА:ЗАКОН.

База податкових знань

Ресурс, в якому у формі запитань-відповідей подано офіційну позицію Державної податкової адміністрації України.

Бухгалтерські та юридичні консультації

Статті, коментарі та відповіді на питання, опубліковані в бухгалтерській та юридичній пресі. Спеціально підготовлені для ЛІГА:ЗАКОН консультації фахівців консалтингових фірм та ексклюзивні матеріали відомих авторів, а також анотації до консультацій із періодичних будівель, підготовлені фахівцями компанії «ЛІГА:ЗАКОН».

Довідники

Календар бухгалтера

Має інформацію про терміни подання основних форм фінансової, податкової та статистичної звітності та про сплату податків, внесків (зборів), платежів.

Інформація представлена ??у зручній табличній формі і містить посилання на документи, що регламентують.

Проведення

Систематизовані добірки даних щодо відображення у бухгалтерському обліку господарських операцій. Також містить довідкову інформацію щодо застосування конкретної кореспонденції рахунків.

Енциклопедія бухгалтера

Платформа базових знань за всіма основними тематиками бухгалтерського напряму. Спеціалізовані матеріали дозволять кожному знайти для себе не тільки те, що потрібно важливо сьогодні, а також знати, де знаходиться те, в чому може виникнути потреба завтра чи в перспективі.

Типові договори та шаблони

Підготовлені у зручному для заповнення форматі MS WORD шаблони цивільно-правових договорів (купівля-продаж, постачання, оренда тощо) та процесуальних документів (позовні та інші заяви, претензії, клопотання, скарги), зразки установчих документів та типових статутів, зразки різних заяв, актів, звітів, бланків, а також посилання на нормативні документи, якими вони були затверджені. Крім того, в ресурс включені посадові інструкції для найбільш затребуваних та масових спеціальностей існуючого ринку праці.

Довідники

Універсальна база, що включає зведену довідкову інформацію, необхідну у повсякденній роботі бухгалтерів, аудиторів, економістів. Поряд із нормативними документами (державні класифікатори, плани рахунків, ставки зборів, тарифи тощо) містить індекси інфляції, облікові ставки НБУ, індекси споживчих цін наростаючим підсумком, коефіцієнти для проведення індексації та компенсації зарплати, відповідальність за порушення чинного законодавства тощо.

Форми, бланки

Всі форми та бланки податкової, фінансової та статистичної звітності, первинні та облікові документи, регістри, розрахункові документи, а також різні довідки, реєстри, повідомлення. Ресурс також включає довідкову інформацію та приклади заповнення.
Крім того, містить архів форм, що вже не діють, а також довідкову інформацію загального характеру: термін зберігання документів, порядок виправлення помилок у них тощо.

Словник термінів

Терміни, які використовуються в нормативно-правових актах України, поняття, що найчастіше використовуються фахівцями у юридичному середовищі. Ресурс надає можливість знайти поняття (термін), ознайомитися з ним і, за необхідності здійснити перехід у текст документа, яким таке визначення було надано.

У ресурсі передбачена також можливість виходу на терміни, що цікавлять користувача, безпосередньо з тексту документа.

Спеціалізовані ресурси

Судова практика

Документи загального характеру (постанови, роз'яснення та інформаційні матеріали вищих судів України, судових органів СРСР та УРСР), матеріали з конкретних справ (рішення, ухвали та ухвали судів України всіх інстанцій, у т.ч. Конституційного Суду), а також рішення Європейського суду з прав людини.

Судові прецеденти

Підбір матеріалів судової практики з історією їх розгляду в судових інстанціях усіх рівнів, які формуються шляхом відсікання великої кількості аналогічних та незначних справ з багатомільйонної маси розрізнених матеріалів судової практики всіх органів системи судочинства, у тому числі рішень, поданих у Єдиному реєстрі судових рішень. Робота з такими добірками істотно полегшує можливості аналізу та вироблення прогнозованих позицій судових органів.

Сімейство ресурсів "СИТУАЦІЇ"

Це інструмент аналізу, який дозволяє якнайшвидше відібрати профільні матеріали на задану тему. Принципово новим у роботі з ресурсом є можливість отримувати не документи цілком, а виходити на фрагменти текстів, віднесені до ситуації.

У сімейство входять «Ситуації для бізнесу» та «Ситуації для бухгалтера», які відрізняються тематикою представлених добірок.

Служба персоналу

Підбірки документів з питань трудового законодавства: прийом та звільнення, робочий час та час відпочинку, ведення трудових книжок та кадрової документації, а також усі основні питання роботи з персоналом.

Кожна рубрика містить опис найбільш важливих положень та особливостей, добірку нормативно-правових документів, консультацій, судової практики, а також шаблони кадрової документації у форматі MS WORD, що готові до заповнення.

У деяких системах представлена частина цього ресурсу – «Відділ кадрів».

Перевірки для бухгалтера

Практичні рекомендації щодо вирішення питань безпеки та взаємовідносин з контролюючими органами.

Калькулятори

Калькулятор індексації заробітної плати, штрафів, відпускних періодів.

Банкрутство підприємств

База підприємств, які перебувають у стані банкрутства, санації чи ліквідації. Цей ресурс допоможе значно знизити ризики при роботі з контрагентами. т.к. по кожному підприємству, яке потрапило до цієї бази, можна дізнатися:

 • повне найменування,
 • код ДКПО,
 • юридична адреса,
 • банківські реквізити,
 • яким судом було ухвалено рішення, дату та номер цього рішення,
 • ПІБ та координати арбітражного керуючого та керуючого майном.

Ресурс також містить навігатор підприємств по областях, каталог оголошень, путівник на всіх етапах процедури банкрутства.

Безпека бізнесу

Ресурс присвячений питанням безпеки бізнесу та взаємовідносин з контролюючими органами. Надає необхідну нормативно-правову та консультаційну базу, що дозволяє грамотно спілкуватися з контролюючими органами та, у разі потреби, володіти законними способами захисту свого бізнесу. Ресурс включає практичні рекомендації з підготовки до перевірок контролюючих органів, а також готові алгоритми поведінки під час проведення перевірок.

Архів: Наповнення систем ЛІГА:ЗАКОН старої лінійки
Безкоштовний TEST-DRIVE

Випробуй систему ЛІГА:ЗАКОН на практиці!

Система VERDICTUM

Система класифікації, обробки та аналізу текстів судових рішень

ЛIГА, ЛІГА:ЗАКОН, LIGA:ZAKON – є зареєстрованими торгівельними марками ІАЦ «Ліга»